Корпоративні вечірки

Якщо ви помітили, що ваші співробітники або підлеглі все частіше дивляться на календар, натякають на близькість кінця року, під час обіду обговорюють варіанти нарядів – то вони тонко натякають на те, що без корпоративу не обійтись! Це чудовий спосіб згуртувати колектив, відзначити тих, хто порадував своїми успіхами, поділитися планами на майбутнє та добре відпочити!

Корпоратив на Новий рік - традиція давня та улюблена всіма, адже спільно задаючись питанням "як провести корпоратив", співробітники об'єднуються у загальному пориві - зробити своє свято неповторним.

Ресторан «Robin Hood» – це найкращий шашличний ресторан м. Києва (а яке свято без шашлику?!), запрошує маленькі та великі компанії зустріти новий 2019 рік!

До Ваших послуг: Загальна зала, яка приймає до 250 відвідувачів, найсмачніші страви змішаної кухні: Українська народна, Європейська, Кавказька кухня – страви, якою приготовані на мангалі та тандирі! Дві VIP кімнати, оснащені системами караоке та плазмами. Тут Ви можете відчути себе зіркою естради або просто заспівати з друзями.

Крім двох VIP кімнат, спеціально для невеликих компаній, ми передбачили 6 будиночків на 8 осіб та один будиночок на 14 осіб, які розташовані у дворі ресторану у сосновому борі.

Ну і звичайно ж, для Вас, ми приготували розважальну шоу-програму з обпалюючим грузинським темпераментом. Для Вас виступатимуть шоу-балети, жива музика та неперевершена майстер спорту з повітряної гімнастики, Вікторія!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *