Про нас

Ресторан Robin Hood – комплекс чудового відпочинку у сосновому борі! Загальна зала, яка приймає до 130 відвідувачів, найсмачніші страви змішаної кухні: Українська народна, Європейська, Кавказька кухня – страви, якої приготовані на мангалі та тандирі!

Щоб урізноманітнити дозвілля наших гостей, а також відповідати різним потребам та смакам, ми пропонуємо шоу програми, яких з кожним разом стає все більше! Також у нашому ресторані завжди присутня жива музика, Вас будуть радувати такі гурти як: Джорджія, Принцеса Сходу, Гості з Африки…

Для невеликих компаній, які хочуть максимально та в повному обсязі відчути усамітнення та свободу – ми пропонуємо дві VIP кімнати, оснащені системами караоке та плазмами. Тут Ви можете відчути себе зіркою естради або просто заспівати з друзями. Такі зали підійдуть як для ділових вечерь, так і святкування подій невеликими компаніями.

Крім двох VIP кімнат, спеціально для сімейного застілля та застілля невеликими компаніями, ми передбачили 6 будиночків на 8 осіб та один будиночок на 14 осіб, які розташовані поруч із рестораном у сосновому борі.

Ми дуже стараємося, щоб кожен відвідувач отримав максимум позитивних відчуттів та емоцій від перебування в нашому ресторані. Будьте впевнені - ми докладемо всіх зусиль для того, щоб Ви були задоволені! З повагою, Ваш Robin Hood!